Блог | Новини
Pavotube T8-7X Нові піксельні трубки від Nanlite
Нова PavoTube T8-7X від Nanlite - це дуже доступна світлодіодна піксельна трубка довжиною 1 м. Нам захотілося познайомитися з цим продуктом ближче, враховуючи його відносно низьку вартість і широкий набір функцій.
За останні кілька років світлодіодні трубки стають все популярнішими, і зараз ринок насичений різними варіантами, як за якістю, так і можливостями. Більшість доступних варіантів, як правило, є досить дорогими, але PavoTube T8-7X руйнує цю тенденцію, продаваючись в роздріб за ціною менше 100 доларів.
У цьому огляді я розглядатиму PavoTube T8-7X RGBWW LED Pixel Tube 4-Light Kit , роздрібна ціна якого становить 389 USD.
Дизайн та концепція
Лампи-трубки – не нова концепція. Люмінесцентні лампи існують дуже давно, а в останні роки на ринку з'явилося досить багато варіантів RGB світильників.
Проблема, пов'язана з лампами-трубками, полягає в тому, що необхідно ретельно продумати спосіб їхнього кріплення та живлення.
PavoTube T8-7X був розроблений як універсальний пристрій, тому ви можете працювати з ним від вбудованого акумулятора, який може забезпечити живлення під час зйомки на місці. Така конструкція "все в одному" робить його відносно швидким у налаштуванні та використанні.
Інша проблема, пов'язана з трубчастими світильниками, - це транспортування та зберігання. Через свою довжину вони можуть бути незручними для транспортування. Для PavoTube T8-7X RGBWW LED Pixel Tube 4-Light Kit Nanlite надає досить пристойний кейс. Він має досить хорошу м'яку оббивку та посилений. Потенційно ви можете здати його у багаж у літаку.
Варто зазначити, що Nanlite PavoTube T8-7X - це трубка розміру T8, яка менша, ніж трубки розміру T12 від Astera, Digital Sputnik та Qusar Science або Pavotube II X.
Вага PavoTube T8-7X
Насамперед, вразило те, якими легкими є трубки PavoTube T8-7X. Вага трубки складає всього 280 г. Це головним чином завдяки тому, що корпус виготовлений із пластику.
Якість збирання
Якість збірки відмінна, те, що очікуєш від світильника за 95 доларів. Корпус трубок виготовлений із пластику, очевидно, компанії Nanlite довелося зрізати кілька кутів, щоб знизити вартість. У цих лампах не використовується металевий корпус, як у дорожчих моделях PavoTube II 15/30/60X .
Все виготовлено з пластику, навіть торцеві частини корпусу та ручка. Все зроблено для максимального полегшення ваги, адже багато креативних ідей втілюється просто з рук без використання стійок або кріплень.
Система керування включенням світла виконана у вигляді трьох невеликих утоплених кнопок. Завдяки своєму невеликому розміру вони досить добре промацуються навіть у темряві.
Важко судити про те, наскільки ці ліхтарі міцні і як вони витримають тривале і інтенсивне використання на великому продакшені або в ренталі. Ви повинні чітко пам'ятати, що оскільки вони виготовлені з пластику, вони не будуть такими ж міцними, як трубки зі сталевим або алюмінієвим корпусом. Хороша новина полягає в тому, що якщо ви зламаєте один із них, це не буде кінцем світу, оскільки ви зможете купити інший за доступною ціною.
Я не великий шанувальник брендингу на корпусі світильника і я радий, що Nanlite не використовувала постійний брендинг на трубках. Найменше користувач хоче бачити брендинг на передній частині світильника, особливо якщо врахувати, що лампочки-трубки часто використовуються як заміна для практичних світильників. На звороті трубки є кілька невеликих наклейок, але за бажання їх можна легко видалити.
Органи управління та система меню
Світильник має кілька основних вбудованих елементів керування в нижній частині. Тут ви можете увімкнути/вимкнути світильник, регулювати яскравість за передустановками 0-20-40-60-80-100%, а також перемикати режими CCT-HUE-FX-Pixel. Коли ви натискаєте кнопку CCT/HUE і світильник перебуває у режимі CCT, можна перемикати різні базові заздалегідь встановлені значення температури світла.
Управління дуже просте, і користуватися світильником дуже зручно. З таким джерелом світла не знадобиться читати посібник із використання.
Дистанційне керування
Найкращий спосіб керування – через вбудований Bluetooth за допомогою мобільного додатка NANLINK. Програма дозволяє налаштовувати та зберігати ефекти, змінювати режими, регулювати інтенсивність, CCT, налаштовувати піксельні ефекти, об'єднувати прилади у групи та керувати сценами.
Підключення до програми досить просте. Ви просто вмикаєте прилад, відкриваєте програму, а потім додаєте світильник. Програма просканує, щоб побачити, які світильники увімкнені, а потім ви оберете ті, які хочете додати.
При першому підключенні світильника потрібно близько 30 секунд, щоб налаштувати його та підготувати до роботи. Світильники автоматично з'являться наступного разу, коли ви використовуватимете їх.
Nanlink також пропонує додатковий літій-іонний акумуляторний блок Control Bank для PavoBulb та PavoTube. Він забезпечує розширене керування та живлення від акумулятора для деяких світлодіодних піксельних трубок PavoTube та світлодіодних лампочок PavoBulb. Вбудований кабель USB Type-C підключається до відповідного порту USB Type-C на світлодіодній лампі. На корпусі є чотири кнопки керування та РК-дисплей для внесення змін до налаштувань, що дозволяє змінювати розширені параметри, такі як перехід від зеленого до пурпурового, без необхідності використання мобільної програми NANLINK.
Блок управління також оснащений вбудованим літій-іонним акумулятором 3,7, 4400 мАг, який може працювати з лампою при 100% потужності.
Ви також можете керувати світлом за протоколом DMX за допомогою набору кабелів. Це перехідник із USB-C на розгалужувальний кабель.
Вам слід знати, що для керування лампами необхідно використовувати програму NANLITE, якщо ви хочете змінити режими, відмінні від CCT або HSI.
Існує звичайний режим CCT, в якому ви можете налаштувати колірну температуру в градусах Кельвіна в діапазоні від 2700 до 7500 к. Ви також маєте можливість регулювання +/- G/M, що дуже вражаюче для доступного за ціною освітлювального приладу.
Режим HSI дозволяє регулювати відтінок, насиченість та інтенсивність світла. У цьому режимі ви можете створювати безліч різних кольорів та видів.
Режим ефектів, як випливає з назви, дозволяє створювати такі ефекти, як Hue Loop, CCT Loop, INT Loop, CCT Flash, HUE Flash, CCT Pulse, Hue Pulse, Storm Auto, Storm Manual, Police Car, TV, Paparazzi, Candle/ Fire, Disco, Bad Bulb, Fireworks, Explosion та Welding.
p align="justify"> Режим піксельного ефекту - це режим, що дозволяє створювати кілька колірних візерунків одночасно. Є можливість встановити Hue Loop, CCT Loop, INT Loop, Multi-Color Fade, Process, Scroll, Fire, Rainbow та Driving ефекти.
Режим Pixel FX є приємним доповненням, але, залежно від того, що ви знімаєте, ви можете ніколи не використовувати його. Для людей, які знімають музичні кліпи тощо, цей режим, напевно, буде потрібний.
Залишіть свій коментар